Meble i akcesoria - domiplex.pl

Blog o najciekawszych meblach i akcesoriach do domu

Białe meble – kiedy się sprawdzają?

Zazwyczaj białe meble, które są zazwyczaj wykończone matowo lub na wyskoki połysk kojarzą się przede wszystkim z pomieszczeniami kuchennymi. Niemniej jednak, chcemy podkreślić, że białe komody, czy białe krzesło sprawdzi się doskonale również w przypadku salonu. Nie ma co pielęgnować tego utartego przekonania, iż białe meble nadają się wyłącznie do kuchni, gdyż naprawdę wiele się traci nie stosując ich w innych pomieszczeniach.

Jak to wygląda w praktyce?

Najczęściej biel w meblach do salonu występuje przede wszystkim na froncie mebli i kontrastuje z ich korpusem w ciemnym kolorze. Często więc biel jest zestawiana z brązami, jak również mocnymi odcieniami czerni, co jeszcze bardziej podkreśla wrażenie neutralności takowej barwy.
Dodatkowo stosowane jest również oświetlenie punktowe poszczególnych szklanych półek, co robi bardzo dobre wrażenie wizualne.

Nie warto się bać

Jeśli urządzasz swoje mieszkanie, to zdecydowanie radzimy postawić Ci na nowoczesne rozwiązania i nieco eksperymentować. Oczywiście wszystko z odpowiednim wyczuciem i z głową, niemniej jednak takie podejście pozwoli Ci stworzyć naprawdę niebanalne wnętrza, w których będziesz się czuł naprawdę dobrze. W internecie znajdziesz sporo ciekawych inspiracji, dzięki którym będziesz mógł stworzyć swój osobisty projekt aranżacji mieszkania wymarzonego. Zastanów się, co warto jest wprowadzić w życie, a jakich zmian zamierzasz unikać ze względu na swój gust i przekonania.

« »

© 2017 Meble i akcesoria – domiplex.pl